Usterki zwykle pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie i nie zawsze poradzisz sobie z ich naprawą we własnym zakresie, dlatego dobrze jest wezwać fachowe wsparcie. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu AGD, trafiłeś idealnie. Zespół naszej firmy tworzą wykwalifikowani specjaliści - autoryzowani serwisanci wiodących marek, takich jak Bosch czy Elektrolux. Niezależnie od modelu urządzenia oraz skomplikowania usterki podejmiemy się każdego zlecenia.

Nie musisz przywozić sprzętu, naprawę wykonamy u Ciebie w domu – 95% zgłoszeń realizowanych jest na miejscu u klienta. Jeżeli jednak nie dysponujesz odpowiednią ilością przestrzeni i rozebranie sprzętu będzie utrudnione, zabierzemy go i przywrócimy do życia u siebie. Dzięki temu, że każdy z naszych serwisantów jest przydzielony do konkretnego obszaru, możemy sprawnie wykonywać powierzone zadania. Przyjedziemy pod wskazany adres, wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Kontakt” i znajdziesz swojego serwisanta.

Dlaczego warto nas wybrać? Wysoka jakość wykonanej naprawy, szybki czas realizacji, dotrzymywanie ustalonych terminów – Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.